Mistrovství České republiky a Pohár CAMS Enduro Open 2019

Seznam přihlášených závodníků ES Šiklův Mlýn 40/12 NEDĚLE

 
PříjmeníJménoNárodnostTýmÚhrada
MČR I E1
3 Medek František CZE BEZ TEAMU NE
14 Slischka Jiří CZE BUKSA/ADOS KTM TEAM NE
25 Škuta Matěj CZE BETA ENDURO TEAM NE
27 Sedlák Oldřich CZE NE
43 Chlum Matyáš CZE ANO
Celkem: 5
MČR I E2
61 Skuta Miloslav CZE BETA ENDURO TEAM NE
63 Čtvrtka Stanislav CZE RD RACING NE
101 Kuklík Vít CZE KRTZ motorsport ANO
131 Bilas Radim CZE ENDURO KLUB PALKOVICE NE
Celkem: 4
MČR I VET. OPEN
159 Holub Lukáš CZE NE
Celkem: 1
MČR I VET 50
703 Pařízek Jiří CZE NE
711 Damek Daniel CZE ENDURO KLUB PALKOVICE NE
722 Čtvrtka Stanislav CZE RD RACING NE
737 Oulehla Igor CZE NE
Celkem: 4
MČR I ŽENY
189 Kuklíková Jana CZE KRTZ motorsport ANO
Celkem: 1
MČR I 80 OPEN
510 Ciosek Maksymilian POL BEZ TEAMU NE
520 Pánka Milos CZE MOTOSPORT Team Neveklov NE
Celkem: 2
MČR I 80 Junior
507 Šikola Ondřej CZE NE
540 Tomeš Vítek CZE NE
Celkem: 2
MČR II E1
200 Kuklík Lukáš CZE KRTZ motorsport ANO
212 Mráz Karel CZE KOVOM RACING TEAM LIBEREC NE
217 Lečbych Jiří CZE ENDURO TEAM SLOVÁCKO NE
228 Strnad Petr CZE BEZ TEAMU NE
232 Holec Miroslav CZE NE
234 Raus Lukáš CZE BEZ TEAMU NE
252 Zábranský Jakub CZE KAPYBARA RACING TEAM NE
Celkem: 7
MČR II E2
303 Pospíšil Oldřich CZE ENDURO TEAM SLOVÁCKO NE
305 Velička Vladimír CZE ENDURO KLUB PALKOVICE NE
323 Hurta Milan CZE NE
324 Pajer Radim CZE BEZ TEAMU NE
325 Král Jan CZE KAPYBARA RACING TEAM NE
332 Adamiec Radek CZE BEZ TEAMU NE
338 Sekanina Vojtěch CZE ENDURO KLUB PALKOVICE NE
Celkem: 7
MČR II VET. OPEN
609 Polak Petr CZE NE
616 Lelek Miloš CZE BEZ TEAMU NE
622 Kalaš Petr CZE BEZ TEAMU NE
623 Galinski Rafal POL BEZ TEAMU NE
633 Bareš Radek CZE MOTOCLUB MILEVSKO ANO
660 Doležal Radek CZE BEZ TEAMU NE
669 Krejčí Lukáš CZE NE
681 Tůma Radek CZE MOTOSPORT Team Neveklov NE
Celkem: 8
POHÁR CAMS E1
778 Prokš Marek CZE NE
788 Matějka Petr CZE NE
Celkem: 2
POHÁR CAMS E2
807 Špaček Tomáš CZE BEZ TEAMU NE
811 Hybášek Stanislav CZE BEZ TEAMU NE
818 Pavlíček Marek CZE NE
819 Novák Tomáš CZE NE
824 Salajka Martin CZE GT2 MOTOSPORT NE
826 Kubový Matyáš CZE BEZ TEAMU NE
846 Perutka Ondřej CZE BEZ TEAMU NE
847 Ročeň Ivan CZE BEZ TEAMU NE
850 Kalfeřt Martin CZE BEZ TEAMU ANO
851 Karda Tomáš CZE ENDUROVÁ ŠKOLA NE
855 Mazánek Rostislav CZE BEZ TEAMU NE
864 Novák Miroslav CZE BEZ TEAMU NE
881 Láska Jiří CZE NE
Celkem: 13
POHÁR CAMS E3
909 Adamovský Jakub CZE Enduro Tábor NE
913 Mráz Michal CZE BEZ TEAMU NE
916 Jelínek Tomáš CZE NE
917 Špaček Petr CZE NE
922 Vrablik Bohuslav CZE SMX RACING TEAM RUDNÍK NE
934 Krzák Filip CZE MOTOCLUB MILEVSKO NE
936 Voráč Jan CZE HAM ZLATÉ HORY NE
944 Andrýsek Otakar CZE ENDUROVÁ ŠKOLA NE
945 Kresta Václav CZE NE
946 Mikušík David CZE BEZ TEAMU NE
947 Oulický Martin CZE ENDUROVÁ ŠKOLA NE
948 Krejčí Roman CZE NE
Celkem: 12
POHÁR CAMS VET. OPEN
400 Pavlát Michal CZE NE
954 Sopčák Antonín CZE HAM ZLATÉ HORY NE
955 Duchoslav Vladimir CZE KOVOM RACING TEAM LIBEREC NE
956 Kosina Aleš CZE BEZ TEAMU NE
958 Pajer Bohumil CZE BEZ TEAMU NE
959 Veverka Jaroslav CZE NE
961 Bocký Miroslav CZE NE
962 Hrůza Radim CZE NE
977 Pecháček Jan CZE AMK LETOHRAD NE
983 Kracik Martin CZE KOVOM RACING TEAM LIBEREC NE
985 Mráz Karel CZE KOVOM RACING TEAM LIBEREC ANO
987 Kvítek Petr CZE KOVOM RACING TEAM LIBEREC NE
992 Kalfeřt Jan CZE NE
994 Dejral Karel CZE NE
996 Vašíček Miroslav CZE HARD RACING NE
Celkem: 15
POHÁR CAMS VET 50
553 Berg František CZE NE
557 Garstka Aleš CZE VR ENDURO TEAM PASKOV NE
562 Kučera Karel CZE HARD RACING NE
565 Satrapa Ivan CZE BEZ TEAMU NE
571 Videcký Karel CZE NE
590 Sekanina Libor CZE ENDURO KLUB PALKOVICE NE
597 Hroneš Vladislav CZE MOTO SUCHÝ NE
Celkem: 7
Hobby Open
1139 Frištenský Richard CZE NE
1148 Volf Jan CZE NE
1242 Foitzik Adrian POL BEZ TEAMU NE
1252 Chalupník Karel CZE ŠIKLAND RACING TEAM NE
1256 Zeler Ondřej CZE NE
1261 Škuta Šimon CZE BETA ENDURO TEAM NE
1266 Mamula Marek CZE BEZ TEAMU NE
1273 Dvořák Miroslav CZE BEZ TEAMU NE
1305 Rusek Ondřej CZE ANO
1310 Komínek Vojtěch CZE BEZ TEAMU NE
1318 Šrytr Jiří CZE NE
1407 Burkoň Martin CZE BEZ TEAMU NE
1457 Bartušek Vítek CZE BEZ TEAMU NE
1502 Kubový Tadeáš CZE BEZ TEAMU NE
1720 Javůrek Zdeněk CZE ANO
1733 Cimerman Tomáš CZE NE
1737 Weiss Jan CZE BEZ TEAMU NE
1740 Bubelíny Jan CZE BEZ TEAMU NE
1814 Kireev Mikhail CZE BEZ TEAMU NE
1888 Šváb David CZE BEZ TEAMU NE
1893 Javůrek Michal CZE NE
1899 Holenda Jan CZE BEZ TEAMU NE
1955 Zlámal Jiří CZE BEZ TEAMU NE
1972 Matzner Jan CZE BEZ TEAMU NE
Celkem: 24
Hobby Veterán 40-50
1109 Filip Zbyněk CZE NE
1125 Jakeš Pavel CZE BEZ TEAMU NE
1162 Beneš Martin CZE BEZ TEAMU NE
1182 Sekotová Petra CZE NE
1183 Faltus Martin CZE BEZ TEAMU ANO
1317 Stejskal Stanislav CZE BEZ TEAMU NE
1378 Benda Martin CZE BEZ TEAMU NE
1606 Žůrek Radim CZE ANO
1644 Feďko Jiří CZE NE
1758 Kasparek Michal CZE BEZ TEAMU NE
1782 Sekot Ondřej CZE NE
1877 Chudoba Petr CZE NE
1965 Bechyně Martin CZE BEZ TEAMU NE
Celkem: 13
Hobby Veterán nad 50
1012 Šibor Jaroslav CZE ANO
1682 Sál Jan CZE NE
1880 Zedek Luboš CZE BEZ TEAMU NE
Celkem: 3

Celkem závodníků: 130