Mistrovství České republiky a Pohár CAMS Enduro Open 2020

Seznam přihlášených závodníků ES Šiklův Mlýn SOBOTA

 
PříjmeníJménoNárodnostTýmÚhrada
MČR I E2
62 Nývlt Tomáš CZE SMX RACING TEAM RUDNÍK NE
73 Vlk Lukáš CZE NE
98 Sekanina Vojtěch CZE ENDURO KLUB PALKOVICE NE
100 Fiala Filip CZE NE
118 Mikulášek Erik CZE LORAS ENDURO TEAM VYŠKOV NE
127 Nedvěd Václav CZE NE
Celkem: 6
MČR I ŽENY
189 Kuklíková Jana CZE KRTZ motorsport NE
197 Rožnovjáková Barbora CZE ENDURO KLUB PALKOVICE NE
Celkem: 2
MČR I 80 OPEN
285 Hašek Petr CZE NE
Celkem: 1
MČR II E1
200 Kuklík Lukáš CZE KRTZ motorsport NE
268 Matějka Petr CZE NE
Celkem: 2
MČR II E2
301 Vavřín Lukáš CZE NE
303 Pospíšil Oldřich CZE ENDURO TEAM SLOVÁCKO NE
311 Šindelář Radek CZE NE
321 Adamiec Radek CZE NE
323 Hurta Milan CZE NE
369 Fifka Martin CZE NE
383 Adamovský Jakub CZE Enduro Tábor NE
397 Polišenský Luboš CZE NE
Celkem: 8
MČR II VET. OPEN
614 Dolák Petr CZE NE
622 Polák Petr CZE NE
651 Borkovec Petr CZE NE
669 Krejčí Lukáš CZE KOVOM RACING TEAM LIBEREC NE
Celkem: 4
POHÁR CAMS E1
755 Novák Milan CZE NE
759 Šikola Ondřej CZE NE
767 Příhoda Pavel CZE NE
796 Hajduk František CZE NE
799 Čada Marek CZE NE
Celkem: 5
POHÁR CAMS E2
809 Menšík Dominik CZE ENDURO KLUB PALKOVICE NE
811 Hybášek Stanislav CZE NE
812 Skoták Martin CZE GT2 MOTOSPORT NE
819 Novák Tomáš CZE NE
825 Sobotka Pavel CZE NE
864 Novák Miroslav CZE NE
866 Němeček Jan CZE NE
878 Řihák Jiří CZE NE
880 Bačík Petr CZE NE
Celkem: 9
POHÁR CAMS E3
909 Bajkai Petr CZE ENDUROVÁ ŠKOLA NE
926 Vystrčil Alois CZE NE
945 Kresta Václav CZE ENDUROVÁ ŠKOLA NE
977 Braun Daniel CZE ENDURO KLUB PALKOVICE NE
Celkem: 4
POHÁR CAMS VET. OPEN
400 Pavlát Michal CZE ENDURO PROSTĚJOV NE
401 Duchoslav Vladimír CZE KOVOM RACING TEAM LIBEREC NE
402 Hanáček David CZE ENDURO PROSTĚJOV NE
406 Kosina Aleš CZE KOVOM RACING TEAM LIBEREC NE
421 Marák Jiří CZE ENDURO PROSTĚJOV NE
422 Benda Martin CZE ENDURO PROSTĚJOV NE
440 Kavan Jiří CZE NE
444 Andrýsek Otakar CZE ENDUROVÁ ŠKOLA NE
448 Golka Miloš CZE NE
471 Michalík Jan CZE NE
499 Žůrek Radim CZE NE
Celkem: 11
POHÁR CAMS VET 50
545 Melka Karel CZE ENDURO PROSTĚJOV NE
550 Klos Tomáš CZE ENDURO PROSTĚJOV NE
560 Pořízka Marek CZE ENDURO PROSTĚJOV NE
569 Kučera Jiří CZE ENDURO LITOMĚŘICKO NE
599 Vašíček Miroslav CZE HARD RACING NE
Celkem: 5
POHÁR CAMS VET 57+
502 Blažek Sen. Pavel CZE NE
533 Kučera Karel CZE HARD RACING NE
537 Hroneš Vladislav CZE MOTO SUCHÝ NE
Celkem: 3
Hobby Open
1015 Lehký Marek CZE MOTO SUCHÝ NE
1033 Havránek Michal CZE NE
1036 Vopat Michal CZE NE
1040 Dolák Filip CZE Stránský Sport Team NE
1046 Krejčí Lukáš CZE KOVOM RACING TEAM LIBEREC NE
1059 Žák Marek CZE NE
1063 Venk Petr CZE NE
1065 Kučera Vojtěch CZE NE
1066 Kučera Oldřich CZE NE
1074 Váně Roman CZE ENDUROVÁ ŠKOLA NE
1076 Podzimek Tomáš CZE NE
1078 Hartmann Denis CZE NE
1082 Kolařík Jakub CZE NE
1092 Loucký Jakub CZE MOTOSPORT Team Neveklov NE
1094 Luxemburk Lukáš CZE MOTOSPORT Team Neveklov NE
1103 Javůrek Zdeněk CZE NE
1106 Procházka Michal CZE NE
1109 Matoulek Jan CZE NE
1110 Nedoma Radek CZE NE
1111 Stuchlík Ondřej CZE NE
1128 Sáblík Marek CZE NE
1134 Stemberg Andrew CZE NE
1136 Hrdina Aleš CZE NE
1138 Strnad Libor CZE NE
1139 Pazderka Jan CZE NE
1146 Cestr Jindřich CZE ENDUROVÁ ŠKOLA NE
1169 Zeler Ondřej CZE NE
1193 Javůrek Michal CZE NE
1204 Pavlovský Tomáš CZE NE
1223 Krch Aleš CZE NE
1246 Shumskiy Ivan RUS NE
1248 Šedivý Tomáš CZE NE
1250 Hudec Daniel CZE NE
1251 Černý Václav CZE NE
1260 Borek Jan CZE NE
1266 Seďa Lukáš CZE NE
1271 Jansa Oldřich CZE NE
1301 Nikodem Jan CZE NE
1302 Frühauf Patrik CZE NE
1314 Bartoň Petr CZE NE
1337 Mach Michal CZE NE
1412 Cimerman Petr CZE NE
1415 Drahozal Lukáš CZE NE
1424 Plandor Michal SVK NE
1428 Paulík Richard CZE NE
1449 Valenta Jaromír CZE NE
1500 Menšík Michal CZE NE
1501 Chalupa Tomáš CZE NE
1516 Brablec Michal CZE NE
1555 Jirků Tomáš CZE NE
1577 Speller Artem RUS NE
1616 Kříž Roman CZE NE
1668 Hammer David CZE NE
1674 Zákostelský Erik CZE NE
1706 Klíma Oto CZE NE
1707 Siatka Antonín CZE NE
1786 Konšel František CZE NE
1796 Slezak Michal CZE ENDURO PROSTĚJOV NE
Celkem: 58
Hobby Veterán 40-50
1800 Haupt Kamil CZE NE
1801 Jelínek Robert CZE BRUMLA RACING TEAM NE
1825 Jakeš Pavel CZE NE
1826 Faltus Martin CZE NE
1832 Kopecký Ondřej CZE NE
1845 Korber Michal CZE NE
1857 Dvořák Martin CZE NE
1859 Bareš Kamil CZE NE
1866 Langr Miloš CZE NE
1868 Meyer Robert CZE NE
1884 Kůstka Martin CZE NE
1887 Janoušek Petr CZE NE
1888 Boreček Daniel CZE NE
1891 Stuchlík Josef CZE NE
1896 Panzer Karel CZE NE
Celkem: 15
Hobby Veterán nad 50
1901 Vacek Zdeněk CZE NE
1907 Kadrnožka Dušan CZE HARD RACING NE
1916 Svoboda Pavel CZE ANO
1964 David Petr CZE NE
1984 Korchagin Sergey RUS NE
1988 Zedek Luboš CZE NE
Celkem: 6

Celkem závodníků: 139