Mistrovství České republiky a Pohár CAMS Enduro Open 2020

Seznam přihlášených závodníků ES Šiklův Mlýn NEDĚLE

 
PříjmeníJménoNárodnostTýmÚhrada
MČR I E2
62 Nývlt Tomáš CZE SMX RACING TEAM RUDNÍK ANO
73 Vlk Lukáš CZE ANO
98 Sekanina Vojtěch CZE ENDURO KLUB PALKOVICE ANO
100 Fiala Filip CZE ANO
118 Mikulášek Erik CZE LORAS ENDURO TEAM VYŠKOV ANO
127 Nedvěd Václav CZE ANO
Celkem: 6
MČR I ŽENY
189 Kuklíková Jana CZE KRTZ motorsport ANO
197 Rožnovjáková Barbora CZE ENDURO KLUB PALKOVICE ANO
Celkem: 2
MČR I 80 OPEN
285 Hašek Petr CZE ANO
Celkem: 1
MČR II E1
200 Kuklík Lukáš CZE KRTZ motorsport ANO
268 Matějka Petr CZE ANO
Celkem: 2
MČR II E2
301 Vavřín Lukáš CZE ANO
303 Pospíšil Oldřich CZE ENDURO TEAM SLOVÁCKO ANO
311 Šindelář Radek CZE ANO
321 Adamiec Radek CZE ANO
323 Hurta Milan CZE ANO
369 Fifka Martin CZE ANO
383 Adamovský Jakub CZE Enduro Tábor ANO
397 Polišenský Luboš CZE ANO
Celkem: 8
MČR II VET. OPEN
614 Dolák Petr CZE ANO
622 Polák Petr CZE ANO
651 Borkovec Petr CZE ANO
669 Krejčí Lukáš CZE KOVOM RACING TEAM LIBEREC ANO
Celkem: 4
POHÁR CAMS E1
755 Novák Milan CZE ANO
759 Šikola Ondřej CZE ANO
767 Příhoda Pavel CZE ANO
796 Hajduk František CZE ANO
799 Čada Marek CZE ANO
Celkem: 5
POHÁR CAMS E2
809 Menšík Dominik CZE ENDURO KLUB PALKOVICE ANO
811 Hybášek Stanislav CZE ANO
812 Skoták Martin CZE GT2 MOTOSPORT ANO
819 Novák Tomáš CZE ANO
825 Sobotka Pavel CZE ANO
864 Novák Miroslav CZE ANO
866 Němeček Jan CZE ANO
878 Řihák Jiří CZE ANO
880 Bačík Petr CZE ANO
Celkem: 9
POHÁR CAMS E3
926 Vystrčil Alois CZE ANO
945 Kresta Václav CZE ENDUROVÁ ŠKOLA ANO
977 Braun Daniel CZE ENDURO KLUB PALKOVICE ANO
Celkem: 3
POHÁR CAMS VET. OPEN
400 Pavlát Michal CZE ENDURO PROSTĚJOV ANO
401 Duchoslav Vladimír CZE KOVOM RACING TEAM LIBEREC ANO
406 Kosina Aleš CZE KOVOM RACING TEAM LIBEREC ANO
421 Marák Jiří CZE ENDURO PROSTĚJOV ANO
422 Benda Martin CZE ENDURO PROSTĚJOV ANO
440 Kavan Jiří CZE ANO
444 Andrýsek Otakar CZE ENDUROVÁ ŠKOLA ANO
448 Golka Miloš CZE ANO
499 Žůrek Radim CZE ANO
Celkem: 9
POHÁR CAMS VET 50
545 Melka Karel CZE ENDURO PROSTĚJOV ANO
550 Klos Tomáš CZE ENDURO PROSTĚJOV ANO
560 Pořízka Marek CZE ENDURO PROSTĚJOV ANO
569 Kučera Jiří CZE ENDURO LITOMĚŘICKO ANO
599 Vašíček Miroslav CZE HARD RACING ANO
Celkem: 5
POHÁR CAMS VET 57+
533 Kučera Karel CZE HARD RACING ANO
537 Hroneš Vladislav CZE MOTO SUCHÝ ANO
Celkem: 2
Hobby Open
1033 Havránek Michal CZE ANO
1040 Dolák Filip CZE Stránský Sport Team ANO
1046 Krejčí Lukáš CZE KOVOM RACING TEAM LIBEREC ANO
1074 Váně Roman CZE ENDUROVÁ ŠKOLA ANO
1078 Hartmann Denis CZE ANO
1092 Loucký Jakub CZE MOTOSPORT Team Neveklov ANO
1094 Luxemburk Lukáš CZE MOTOSPORT Team Neveklov ANO
1103 Javůrek Zdeněk CZE ANO
1106 Procházka Michal CZE ANO
1109 Matoulek Jan CZE ANO
1111 Stuchlík Ondřej CZE ANO
1128 Sáblík Marek CZE ANO
1134 Stemberg Andrew CZE ANO
1139 Pazderka Jan CZE ANO
1146 Cestr Jindřich CZE ENDUROVÁ ŠKOLA ANO
1169 Zeler Ondřej CZE ANO
1193 Javůrek Michal CZE ANO
1223 Krch Aleš CZE ANO
1246 Shumskiy Ivan RUS ANO
1260 Borek Jan CZE ANO
1301 Nikodem Jan CZE ANO
1412 Cimerman Petr CZE ANO
1424 Plandor Michal SVK ANO
1500 Menšík Michal CZE ANO
1577 Speller Artem RUS ANO
1616 Kříž Roman CZE ANO
1707 Siatka Antonín CZE ANO
1798 Zedek Miroslav CZE NE
Celkem: 28
Hobby Veterán 40-50
1801 Jelínek Robert CZE BRUMLA RACING TEAM ANO
1825 Jakeš Pavel CZE ANO
1857 Dvořák Martin CZE ANO
1859 Bareš Kamil CZE ANO
1868 Meyer Robert CZE ANO
1891 Stuchlík Josef CZE ANO
1896 Panzer Karel CZE ANO
Celkem: 7
Hobby Veterán nad 50
1901 Vacek Zdeněk CZE ANO
1907 Kadrnožka Dušan CZE HARD RACING ANO
1916 Svoboda Pavel CZE ANO
1984 Korchagin Sergey RUS ANO
1988 Zedek Luboš CZE ANO
Celkem: 5

Celkem závodníků: 96