Mistrovství České republiky a Pohár CAMS Enduro Open 2024

Nápověda - jak se přihlásit na závody

Nominační listina

Jako první je potřeba provést nominaci startovního čísla na webu countrycross.cz pomocí odkazu Nominace startovních čísel.

Vyplňte formulář, zadejte správné údaje (hlavně e-mail a telefon). Do několika okamžiků vám dorazí e-mailem potvrzení. Nyní počkejte cca 10-20 minut, což je doba potřebná pro načtení nových nominací do registračního systému závodů.

Registrace na závody

Na adrese registrace.endurotabor.eu se provádí registrace na jednotlivé závody seriálu.

V první obrazovce budete vyzvání k zadání svého startovního čísla.

Poté se objeví potvrzovací obrazovka, kde musíte zadat pro kontrolu svoje kontaktní údaje (stejné jako v nominaci).

Pokud registrační systém hlásí, že zadané údaje nejsou platné, zkontrolujte, že zadáváte údaje, které byly použité při nominaci (pokud vám např. nominaci prováděl někdo jiný apod.). Pokud ani potom není možné se do registrace přihlásit, vyplňte kontaktní formulář na této stránce, nominaci prověříme.

V další obrazovce se zobrazí formulář pro přihlášení k závodu - vyplňte všechny povinné údaje a ve spodní části formuláře můžete určit, kterých závodů se chcete zúčastnit. Pokud je už závod plně obsazen, bude zaškrtávací políčko neaktivní a nebude možné registraci provést. Pokud je závod dvoudenní, bude mít sobota i neděle vlastní zaškrtávací políčko.

Po odeslání formulář vám přijde potvrzovací e-mail, kde budou mimo jiné i pokyny pro platbu startovného.

Po dokončení registrace doporučujeme zkontrolovat seznam přihlášených závodníků, jestli jste v ní uvedeni. Na registrační obrazovce klikněte na název závodu pro zobrazení seznamu přihlášených závodníků.

Platba startovného

Platbu proveďte dle pokynů v e-mailu, který Vám dorazí po registraci. E-mail bude obsahovat číslo účtu pořadatele - platbu provádějte na účet pořadatele. Jako variabilní symbol uveďte svoje startovní číslo a do poznámky zadejte svoje jméno a příjmení.

Po provedení platby se v seznamu závodníků objeví informace o platbě a dorazí vám potvrzovací e-mail. Zpracování plateb provádí pořadatel ručně, takže počítejte s prodlevou několika dní. Pokud vám potvrzení o platbě nedorazí ani po týdnu, použijte kontaktní formulář dole, platbu prověříme.

Nenechávejte platbu na poslední chvíli! Pokud zaplatíte těsně před startem, nemusí se platba pořadateli včas přičíst a při formální přejímce budete muset prokázat platbu opisem platebního příkazu, čímž zpomalíte proces přejímek.

Kontaktní formulář

Pokud se vám ani po přečtení tohoto návodu nedaří přihlásit na závody, kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.

Typ problému:

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřešení problému s registrací na závody.

Zpět na registrace